PixelInform.com

український інформаційний канал

PixelInform.com

PixelInform.com10 хвилин тому вLifestyle

Не треба бути експертом для того, щоб визначити людину з не найвищим інтелектом, аналізуючи її жести, пози, манеру говорити тощо. У реальному житті недалеку людину видають три обставини. Запам’ятати ці поради не складе труднощів і при нагоді застосувати на практиці. Експерти назвали три звички, які видають людину з низьким інтелектом. Перше: ігнорування інструкцій Інструкції, правила безпеки, поради з експлуатації та інші корисні поради часто пишуться не за найвеселіших обставин. Якщо ваш знайомий ігнорує ці добрі рекомендації, то йому чи складно їх засвоїти та застосувати на практиці, чи іншого варіанта самовираження він просто не бачить. Друге: організація та планування Якщо ваш знайомий не може скласти план роботи, спланувати свої вихідні або робочі дні і взагалі не оцінює свої дії, то помилок і непорозуміння тут вже ніяк не уникнути. Третє: адаптація Хтось не любить змін. Це зрозуміло: якщо все добре, то зміни повинні вести лише на краще. Погіршення ситуації ніхто не хоче. Але людина з інтелектом оцінює свої сили і не бояться змін чи нових умов, що настають унаслідок певних вчинків чи дій. Решта вказує на нездатність аналізувати ситуацію, оцінювати сили та можливості, а також приймати необхідні рішення.The post 3 звички, які видають людину з низьким інтелектом first appeared on Pixel.inform.
PixelInform.com

PixelInform.comгодину тому вLifestyle

Через підвищені вимоги соціуму і в цілому активний ритм життя багато хто стикається з тим, що відчуває нестачу енергії. Тому треба навчити її відновлювати. Які 3 хитрощі у цьому допоможуть Прогулянки Навіть якщо вам здається, що у вас зовсім немає сил на ходьбу, потрібно відправити себе на прогулянку “через силу”. Вже через 15 хвилин ви відчуєте значне полегшення. Якщо ж гуляти на постійній основі, то відчуття втоми вас покине. Зустрічі з цікавими людьми Важливо розуміти, що коло спілкування має бути широким і різноманітним. Варто спілкуватися з цікавими людьми, які можуть навчити вас чогось корисного та які зможуть стати вашим натхненням. Тому варто включити в коло спілкування людей, здатних стати для вас прикладом. Сон та відпочинок Чим якіснішим буде ваш сон, тим краще стане самопочуття. У людей, які регулярно відпочивають у районі 8-10 годин, рідко виникають проблеми із життєвим тонусом та енергією.The post Як відновити втрачену енергію first appeared on Pixel.inform.
PixelInform.com

PixelInform.com2 години тому вЇжа

Здавалося б, простіше каші страву складно вигадати: ніяких особливих нюансів у плані приготування немає. Але це помилка. Як виявилося, багато хто допускає неточності в процесі варіння цієї страви. У чому полягають недоліки Відсутність якісної обробки Якщо ви хочете, щоб каша вийшла корисною та смачною, її у будь-якому випадку варто перебирати перед початком приготування. Після цього дуже важливо промити продукт під водою, і неодноразово: вода повинна стати чистою і прозорою. Відсутність просмажування Практично всі пропускають даний етап, хоча це універсальний спосіб зробити будь-яку кашу смачнішою. Потрібно просто потримати крупу протягом трьох хвилин на сковорідці з невеликою кількістю олії. До речі, це дозволить скоротити час приготування. Однакова температура Якщо ви хочете, щоб каша вийшла смачною та якісною, то після кипіння вогонь потрібно зменшувати: не варто готувати кашу на максимальному полум’ї.The post 3 помилки при приготуванні каші first appeared on Pixel.inform.
PixelInform.com

PixelInform.com2 години тому вLifestyle

Чи стане сім’я щасливою? Чи не буде шлюб розірваний? Це багато в чому залежить від чоловіка. Якщо представник сильної статі буде піклуватися про дружину та дітей, а також почне боротися з власними недоліками, то шанси на сімейне щастя стануть максимальними. А от якщо чоловік почне проявляти безвідповідальність, грубість, лінь, то нічого хорошого не станеться. Отже, яких помилок має уникати чоловік, якщо хоче зберегти сім’ю? Образи Свого партнера треба шанувати. Жодних грубостей у спілкуванні з другою половинкою бути не повинно. Якщо чоловік не поважає дружину і постійно ображає її, то можливість розлучення стане дуже високою. Надмірні ревнощі Ревнощі – це негативне почуття, яке зруйнувало не одну сім’ю. Довіра до партнера – важливий елемент щасливих стосунків. Бездоказові звинувачення свого партнера у зраді – це шлях у нікуди. Постійна критика Прийнято вважати, що зазвичай саме жінки «пилять» свого чоловіка. Але часто буває так, що любителем дошкуляти своєму партнеру причіпками є саме чоловік. В обох випадках така поведінка неприпустима. Невміння слухати дружину З роками багато чоловіків набувають навички ігнорувати свою другу половинку. Претензії дружини просто пропускаються повз вуха. Але це погано. Людина, яка розучилася слухати свого партнера, втрачає з ним зв’язок. Перекладання відповідальності на дружину “Сама зроби”. Це улюблена фраза багатьох чоловіків. І якщо чоловік починає вимовляти цю репліку занадто часто, то дружина може дійти висновку про необхідність розлучитися.The post 5 чоловічих помилок, через які сім’я може розпастись first appeared on Pixel.inform.
Смартфон, ноутбук та інші гаджети – це вже не просто розумні пристрої. Це частина особистого простору, межі якого треба шанувати. Але рідкісна жінка утримається від спокуси зазирнути у внутрішній світ чоловіка, використовуючи його смартфон, тільки робити це не слід. Розкажемо, чим може закінчитися така цікавість. Особистий простір Навіщо лукавити – просто подумайте, а чи будете ви раді, якщо чоловік з аналогічною цікавістю вивчатиме вміст вашого телефону, поки ви спите чи приймаєте душ? Навіть у найближчих стосунках особисті кордони потрібно поважати, а не порушувати під найпристойнішим приводом. Будь-яке порушення цих кордонів – ознака недовіри, відсутності почуттів та цілої низки проблем у майбутньому. Тоді навіщо ризикувати? Вважається, що жінки лізуть у чоловічий смартфон, бажаючи вчасно запобігти інтрижці, через страх, що чоловік піде до іншої, або під приводом того, що зраджують усі. Є така категорія жінок, яка вважає за краще залишатися в незнанні, ніж виявити секрет і зруйнувати стосунки. Але тут без недовіри не обходиться. Реальні причини Експерти називають все описане у попередньому пункті виправданнями. Реальна причина криється у невпевненості жінки. Тобто вона вважає себе недостойною свого чоловіка, якщо думає, що він готується від неї піти. Але корінь проблеми може бути у нестачі уваги та у поведінці самого чоловіка. Так чи інакше, але залишиться питання – що потім: скандал, розлучення чи вдати, що нічого не трапилося? Як бути? Перш ніж вивчати вміст листування чоловіка, потрібно поговорити з ним і розповісти про свої тривоги. Коли людині приховувати нічого, вона сама розблокує пристрій і віддасть гаджет. В іншому випадку жінка зіпсує стосунки постійними підозрами, втратить довіру, а якщо скандал виникне без причини, то ще невідомо, чим закінчиться. До того ж виявитись з чужим смартфоном у руках, у якому «нічого такого немає», – це принизливо та соромно.The post Чому жінці не варто “лізти” у смартфон свого чоловіка first appeared on Pixel.inform.
PixelInform.com

PixelInform.com4 години тому вЇжа

Лимони мають яскраві смакові якості, тому професійні кухарі часто використовують їх на кухні. З їхньою допомогою можна завжди надавати незвичайні нотки цілком класичним стравам та звичним продуктам. Однак для того, щоб експерименти вдавалися, спочатку треба навчитися правильно їх застосовувати. Як можна використовувати лимон у кулінарії Ідеальний рис Якщо ви хочете, щоб гарнір з рису завжди був досконалим, варто знати про одну хитрість. Відправляємо рис у каструлю, вливаємо воду та чекаємо кипіння. Після цього необхідно ввести ложку соку лимона. Рис однозначно вийде розсипчастим. Для свіжості інших фруктів Якщо ви любите фруктові салати, то обов’язково додайте трохи соку лимона. Завдяки цьому інші компоненти можуть зберегти привабливий зовнішній вигляд. Прекрасні деруни Якщо ви не хочете, щоб картопля поміняла колір на чорний, то введіть трохи соку лимона. У такому випадку страва вийде смачною та красивою.The post Як лимони можна використовувати в кулінарії first appeared on Pixel.inform.
PixelInform.com

PixelInform.com4 години тому вLifestyle

Важливо розуміти, що без взаємного розуміння та поваги побудувати тривалі стосунки не можна. Навіть щирі почуття не зможуть довго підтримувати вашу пару, якщо ви просто не хочете чути одне одного. Які хитрощі допоможуть домогтися порозуміння в парі Перед вами окрема людина, а не ваша власність Багато хто припускається цієї помилки: починають переробляти вже сформовану особистість на свій смак і розсуд. Це неможливо. Варто розуміти, що перед нами окрема особистість зі своїми уподобаннями, звичками та пріоритетами. Потрібно просто навчитися правильно розмовляти, якщо якісь окремі риси партнера не влаштовують вас. Відмовтеся від скандалів, криків та яскравого прояву емоцій Іноді нам хочеться показати, наскільки партнер засмутив нас чи розчарував своєю поведінкою. Коли емоції переповнюють людину, дуже складно вести адекватний діалог. Тому всі свої питання відкладайте на кілька днів: це допоможе вам заспокоїтись та поговорити нормально. Партнер теж йде вам на поступки Іноді людям здається, що тільки вони йдуть на поступки, приймаючи людину з її недоліками. Але негативні якості є у всіх. Якщо партнер заплющує очі на ваші мінуси, то ви теж можете вчинити так.The post Як домогтися порозуміння у стосунках: 3 секрети first appeared on Pixel.inform.
PixelInform.com

PixelInform.com5 годин тому вЗдоров'я, Їжа

Сало – дуже корисний продукт, що містить у великій кількості вітаміни А, Д та Е, а також кальцій, натрій, магній, фосфор, марганець, цинк, залізо, мідь та селен. Жирні кислоти, що містяться в салі, мають жовчогінну дію і підвищують вироблення хорошого холестерину, що сприяє зниженню ризику розвитку атеросклерозу. Від інших жирів сало вигідно відрізняється вмістом арахідонової кислоти, необхідної для нормальної роботи серця та імунної системи.  Однак дуже важливо вживати цей корисний продукт правильно. В якому вигляді корисно їсти сало Оскільки при смаженні сало втрачає корисні властивості, його краще вживати в солоному вигляді. Щодня і багато сало їсти не можна. Дорослій здоровій людині можна вживати не більше 30-40 грамів сала двічі-тричі на тиждень. Протипоказано сало при хворобах кишечнику, панкреатиті, каменях у жовчному міхурі.  Також не рекомендується вживати цей продукт на голодний шлунок, це може призвести до запалення підшлункової залози.The post Дієтологи розповіли, в якому вигляді корисно їсти сало first appeared on Pixel.inform.
PixelInform.com

PixelInform.com5 годин тому вLifestyle

Побудувати щасливі стосунки з чоловіком із перспективою створення сім’ї – це цілком нормальне бажання. Ненормально – це шукати партнера із почуття страху залишитися однією на все життя. Так можна запросто зустріти залицяльника, від якого у нормальній ситуації всі вважають за краще триматися на відстані. Розкажемо про чотири типи чоловіків, які не створені для стосунків із перспективою. Мамин синок Після цих слів нічого не треба додавати. Таких товаришів підбирають жінки, котрим подобається почуття відповідальності. Але замість такого чоловіка краще завести кульгавого кота, тому що представники цієї частини сильної половини людства страшенно бояться відповідальності, ініціативи й найчастіше паразитують на чужих якостях. Зазвичай у них нічого не виходить з роботою, немає свого житла, все погано з друзями, а в розмовах вони найчастіше скаржаться на життя. Боїться стосунків Професійною мовою цей типаж називається як «контрзалежний інфантил». Це досить успішні люди, мають будинок, престижну роботу і навіть статус. Вони здаються холодними, гордими, загадковими та дуже подобаються жінкам. Ось тільки тримаються вони закрито, спілкуються неохоче, цураються особистих зізнань, розмов про кохання, і партнерці постійно треба буде гадати про те, що насправді в його серці та голові. Нарцис І як же без цих самозакоханих, самовдоволених чоловіків, які часто переоцінюють свої якості? Якщо ви не готові постійно захоплюватися його генієм, не бачите його таланту, не готові догоджати цьому споживачеві та нахлібнику, то вам краще постукати в інші двері. Тому що, зіткнувшись із «холодною» партнеркою, нарцис почне психувати, ображатися, ображати і навіть висміювати ваші найкращі якості. Тиран-психопат Не треба розповідати, чому зв’язуватися з такою людиною подібно до смерті. Головне зрозуміти, як не натрапити на такого. Тут все просто: він не скупиться на компліменти, поспішає розкритися в почуттях, підлаштовується під вас. Але, заманивши жертву в пастку, він демонструє свою перевагу, замість компліментів сипле зауваженнями і не здатний визнавати провину. З усіх перерахованих це найшкідливіший і найнебезпечніший тип, морально знищує свою жертву як особистість.The post Названо 4 типи чоловіків, з якими небезпечно починати стосунки first appeared on Pixel.inform.
PixelInform.com

PixelInform.com6 годин тому вЇжа

Існує безліч різновидів піци. І далеко не всі з них популярні. Так, до маловідомих варіантів страви входить піца з картоплі. І варто підкреслити, що гурманам все ж таки варто звернути увагу на дану страву. Справа в тому, що картопляна піца відрізняється неймовірно яскравим смаком і є дуже ситною. Як приготувати картопляну піцу Візьміть п’ять картоплин, позбавте їх шкірки і подрібніть за допомогою терки. Використовуйте той бік пристрою, на якому розташовані великі краплеподібні отвори. Посоліть картопляну масу, що вийшла, і додайте в неї два сирі яйця. Ретельно перемішайте вміст ємності. Суміш, що вийшла, рівномірно розподіліть по дну сковорідки змащеному олією. Закрийте посуд кришкою, поставте її на конфорку, увімкніть мінімальний вогонь і зачекайте 10 хвилин. Потім переверніть картопляну основу, що вийшла, і покрийте її начинкою. Можна використовувати улюблені інгредієнти. Зазвичай мова йде про кетчуп, ковбасу, томати і тертий сир. Поверніть кришку на сковороду та зачекайте ще чверть години. Весь цей час страва має готуватися на мінімальному вогні. На виході виходить незвичайна та дуже апетитна піца. Гурман навряд чи буде розчарований цією стравою. The post Як приготувати піцу з картоплі first appeared on Pixel.inform.